Home » Aktualności » Dzień Rodziny w Grabowie–Wałdykach

Dzień Rodziny w Grabowie–Wałdykach

24 maja w Szkole Podstawowej im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego w Grabowie–Wałdykach zapanowała ciepła, rodzinna atmosfera. Rodzice naszych pociech tłumnie przybyli do szkoły by wspólnie celebrować Dzień Rodziny. Tegoroczne święto było bardzo tanecznie, ponieważ wszyscy nasi najmłodsi uczniowie, z ogromnymi uśmiechami na twarzach zaprezentowali się swoim rodzicom właśnie w tej dyscyplinie.

Klasa III  Szkoły Podstawowej przedstawiła obecnym gościom niezwykle interesującą lekcję na temat życia pszczół oraz ich znaczenia dla naszego ekosystemu. Obecni na sali rodzice w skupieniu oglądali występy swoich pociech. Łzy wzruszenia i radości wywołał utwór Urszuli Sipińskiej „Mam cudownych rodziców” odśpiewany na zakończenie części artystycznej. Następnie nadszedł czas upominków, które zostały własnoręcznie wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Tego dnia pogoda dopisała, więc tradycyjnie odbył się mecz w dwa ognie, w którym i tym razem mamy nie zawiodły i z wielkim zapałem zagrały razem z dziećmi. Emocje sięgnęły zenitu gdy na boisku pojawili się tatusiowie by rozegrać mecz piłki nożnej u boku swoich dzieci. Poczęstunek na świeżym powietrzu  zakończył się ogniskiem i pałaszowaniem wspólnie upieczonych kiełbasek. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również nie zabraknie atrakcji z okazji tego rodzinnego święta.

Linki

Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031