Home » Aktualności » Komu w drogę, temu czas!

Komu w drogę, temu czas!

Komu w drogę temu czas! – taki tytuł nosi projekt finansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolność realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Iławie Stowarzyszenie „Przystań” i  środków uzyskanych z Gminy Wiejskiej Lubawa.

W ramach projektu po raz kolejny dla uczniów SP w Grabowie-Wałdykach prowadzone będą bezpłatne zajęcia o charakterze sportowo-rekreacyjnym. W programie między innymi: spływ kajakowy, wyjazd do term w Lidzbarku Warmińskim, wizyta w kręgielni, ognisko i wycieczki rowerowe po najbliższej okolicy.

Realizatorami projektu będzie grupa aktywnych nauczycieli oraz dyrektor Szkoły Podstawowej Grabowo-Wałdyki, chętni do prowadzenia zajęć o charakterze sportowo-rekreacyjnym na rzecz młodzieży szkolnej i społeczności lokalnej. Są to ludzie posiadający odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w organizowaniu zajęć z młodzieżą. Ambitni i zaangażowani w to co robią.

Gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Do pracy przy realizacji projektu będą zaangażowani również członkowie Rad Sołeckich Grabowa i Wałdyk oraz OSP Wałdyki. Celem projektu jest:

– zorganizowanie bezpiecznych zajęć dla dzieci,

– realizacja potrzeb dzieci, młodzieży i rodziców w zakresie bezpłatnych zajęć rekreacyjnych,

– aktywizacja i integracja dzieci i rodziców wokół sportowo – rekreacyjnej oferty zajęć,

– kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości dzieci i młodzieży, oraz nawyków aktywnego spędzania czasu wolnego.

O wszystkich wydarzeniach dzieci będą informowane ogłoszeniami wywieszonymi w szkole, w sklepach, na stronie internetowej szkoły oraz przez kontakt osobisty. Jako podsumowanie projektu zorganizowana będzie wystawa fotograficzna.

Linki

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze   Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031