Home » Aktualności » Wspomnienia z wakacji w Wałdykach

Wspomnienia z wakacji w Wałdykach

Rada Sołecka w Wałdykach we współpracy z OSP nie próżnują. Tam zawsze coś się dzieje.

Na powitanie wakacji wspólnie przygotowali dla mieszkańców wsi, tych młodszych i tych starszych wiele atrakcji na wspólnym pikniku. Największą uciechą dla dzieci była kąpiel w pianie. Miał również miejsce pokaz ratownictwa medycznego, w tym cięcie auta i udzielanie pierwszej pomocy w wykonaniu OSP z Rożentala. Nie obyło się bez grillowania.

RS i OSP w Wałdykach, są współwykonawcami projektu pt; „Komu w drogę temu czas!” realizowanego w ramach programu  „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolność  realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii, oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Iławie  Stowarzyszenie  „Przystań” i  z Gminę Wiejską Lubawa. Autorzy projektu to grupa aktywnych nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Grabowie-Wałdykach.

W ramach tego projektu, mieszkańcy Wałdyk  zorganizowali piknik  na zakończenie wakacji pt; „Zabawa kolorami”. W czasie  pikniku dzieci uczestniczyły w wielu grach i zabawach kolorami, za które były nagradzane.  Było także ognisko, pieczone ziemniaczki i słodki poczęstunek. Pani sołtys wsi Wałdyki Ewelina Jarząbek, pragnie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, aby takie imprezy miały szansę powodzenia. Szczególne podziękowania dla OSP w Rożentalu.

Rada Sołecka w Wałdykach

Galeria

Linki

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Lip   Paź »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30