Home » Aktualności » Dzień Misia

Dzień Misia

22 listopada w Szkole Podstawowej im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego w Grabowie-Wałdykach swoje święto obchodził Pluszowy Miś – najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. W przedszkolu święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego ulubionego misia.

W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków.  Maluchy, opowiadały o swoich maskotkach, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach „Misie szare”, „Gumi miś”, „Prywatka u misia Uszata”. Utworzyliśmy pociąg do piosenki „Pokochaj pluszowego misia”. Bawiliśmy się przy użyciu chusty animacyjnej. Dzieci odpowiadały na wylosowane przez siebie pytania. Został przygotowany dla dzieci konkurs – zbieranie wykałaczek kuchenną rękawicą. Zostało wykonane zdjęcie grupowe z maskotkami. Ciekawą atrakcją była też przygotowana fotobudka misiowa, w której dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie. Na zakończenie tego dnia dzieci otrzymały dyplomy i batoniki – Lubisie.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Linki

listopad 2019
P W Ś C P S N
« paź   gru »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Skip to content