Home » Aktualności » Kolędowa Szansa na Sukces

Kolędowa Szansa na Sukces

17 grudnia 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego w Grabowie-Wałdykach odbyła się „Kolędowa szansa na sukces”, w której wzięło udział 20 solistów i 3 duety. Uczestnicy prezentowali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w formie karaoke, a w ich wykonaniu mogliśmy usłyszeć m. in.: „Przybieżeli do Betlejem”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Wśród nocnej ciszy”, „Gdy śliczna Panna”, „Bosy pastuszek”, „Świeć gwiazdeczko”, „Maleńka miłość”, „A wczora z wieczora”.

Śpiewacy solidnie przygotowali się do swoich występów, a oceniało ich jury w składzie: Monika Pacholska, ks. Mariusz Matusiak oraz Ewa Żmijewska. Na zakończenie wszyscy uczniowie klasy VIII zaśpiewali pastorałkę pt. „Skrzypi wóz”. Następnie podczas obrad komisji Maria Dembkowska kierowała pytania do publiczności dotyczące Bożego Narodzenia. A później wszyscy razem śpiewali utwory świąteczne.

Kolejnym etapem Kolędowej szansy było ogłoszenie werdyktu jury, na mocy którego:

– w kategorii kl. I-III przyznano:

I miejsce – Gabrieli Zakrzewskiej z kl. III,

II miejsce – Oliwii Liszewskiej z kl. I,

III miejsce – Paulinie Frahs z kl. II.

Natomiast w kategorii klas IV-VIII:

I miejsce ex aequo otrzymali: Karol Wiśniewski i Szymon Zakrzewski z kl. IV, II miejsce – Julia Rydel i Oliwia Jarząbek (duet) z kl. VI oraz

III miejsce – Julia Mianecka z kl. V.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Wesołych Świąt!

SP w Grabowie-Wałdykach

Linki

grudzień 2021
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Skip to content