Home » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Chociaż styczeń jest miesiącem pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w zimowy czas, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości. Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu również dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Bp. Bernarda Czaplińskiego w Grabowie–Wałdykach, pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie z wychowawczyniami przygotowały dla nich piękny program artystyczny.

Babcie i dziadkowie mogli podziwiać nagranie ze swoimi wnuczętami w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odgrywali swoje role, aby jak najlepiej wypaść przed swoimi ukochanymi dziadkami. Starsi uczniowie przedstawili bajkę „Królewna Śnieżka”, której morał polegał na ukazaniu, że w życiu najważniejsza jest rodzina i wszyscy jej członkowie.

Dzieci z młodszej grupy przedszkolnej zatańczyły piękny „Tulinkowy taniec” oraz złożyły szanownym babciom i dziadkom serdeczne życzenia, natomiast starsze przedszkolaki zaśpiewały piosenkę „Koncert na 102 dla babci i dziadka”, grając w rytm muzyki na różnych instrumentach. Na koniec wszystkie dzieci wspólnie odśpiewały uroczyste „Sto lat”, wierząc,  że w przyszłym roku spotkają się na uroczystości w szkole i jeszcze piękniej zaprezentują się ukochanym dziadkom.

Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę, taniec i teatr mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje podziękowania.

Galeria

Linki

styczeń 2022
P W Ś C P S N
« gru   lut »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Skip to content