Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 1 września na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Krótka uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego, a następnie wszystkich zebranych przywitał dyrektor szkoły Sławomir Szczawiński.  Szczególnie powitał uczniów, którzy po raz pierwszy pojawili się w naszej szkole – gimnazjalistów i przedszkolaków. 

Na uroczystość przybył gość – wójt gminy Lubawa Tomasz Ewertowski, który również skierował kilka słów do rodziców, nauczycieli i uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny. Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Galeria >>

Linki

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego
Grabowo 116
14-229 Rożental
tel./faks  + 48 89 645 11 98
e-mail: