Aktualności

Spotkanie wigilijne

We wtorek 20 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół w Grabowie-Wałdykach odbyło się spotkanie wigilijne dla seniorów z Grabowa, Wałdyk i okolic. Zaproszeni goście zasiedli za stołami przygotowanymi na sali gimnastycznej, a uczniowie klasy 3 i 4 Szkoły Podstawowej przedstawili Im historię narodzenia Jezusa. Przygotowywała ich do tego pani Dorota Cybulska – wychowawczyni klasy trzeciej SP.

Następnie ksiądz proboszcz Kazimierz Wolano złożył wszystkim świąteczne życzenia. Do oficjalnych  życzeń  przyłączył się także pan dyrektor Zespołu Szkół Sławomir Szczawiński. Zaproszeni goście zgodnie z tradycją przełamali się opłatkiem i złożyli sobie nawzajem życzenia, które podnoszą na duchu i pogłębiają bożonarodzeniowy klimat. Bardzo ważnym akcentem tego dnia były występy muzyczne uczniów. Zarówno zespół instrumentalny, chór gimnazjalny, jak i solowe występy Moniki Guzowskiej i Marty Guzowskiej zachwyciły odbiorców. Nad ich rozwojem muzycznym czuwa pani Żaneta Markowska-Dykre. Klimatu dopełniło wspólne śpiewanie kolęd, rozmowy przy kawie i poczęstunku oraz wzajemna życzliwość. Całą uroczystość zorganizowała i poprowadziła pedagog Zespołu Szkół Ewa Renkel-Bucha z pomocą nauczycieli i uczniów.

Korzystając z okazji pragniemy złożyć WSZYSTKIM serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, radości, miłych, rodzinnych spotkań oraz spokoju i realizowania swoich planów i marzeń w Nowym 2017 Roku.

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół w Grabowie-Wałdykach.                                                                      

Galeria >>

Linki

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego
Grabowo 116
14-229 Rożental
tel./faks  + 48 89 645 11 98
e-mail: