Aktualności

Bal karnawałowy

17 stycznia, jak co roku, w Szkole Podstawowej im Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego w Grabowie-Wałdykach, odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I - VI i grup przedszkolnych. Wszystkich uczniów oraz ich rodziców przywitał dyrektor szkoły pan Sławomir Szczawiński. Następnie, zgodnie z przyjętym zwyczajem, przed liczną publicznością zaprezentowały się dzieci z młodszych klas. Na początek najmłodsi czyli 3-4 latki pod opieką pani Marty Kowalewskiej przedstawiły piękne i wzruszające Jasełka.

Po nich uczniowie z klas I - III pod kierunkiem pani Justyny Józefowicz, Doroty Cybulskiej oraz Ewy Kossowskiej zaprezentowały się w przedstawieniu „Galimatias z miesiącami”. Na koniec dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczynią panią Agnieszką Łużyńską i panią Agnieszką Szauer zatańczyły zabawny „taniec bałwanków”.

Zwieńczeniem  występów była „belgijka” w wykonaniu wszystkich chętnych i mających poczucie rytmu uczniów pod czujnym okiem i aktywnym udziałem pani Doroty Cybulskiej. Taniec ów przypadł do gustu również dorosłym uczestnikom zabawy i już podczas ponownego wykonania, razem z uczniami tańczyli zarówno nauczyciele, jak i rodzice. Jak zawsze dodatkowym atutem imprezy była kawiarenka oferująca pyszne ciasta i ciepłe przekąski, nad którą pieczę trzymała pani Beata Groszkowska z gimnazjalistami.

Galeria >>

Linki

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego
Grabowo 116
14-229 Rożental
tel./faks  + 48 89 645 11 98
e-mail: