Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 17 stycznia 2018r. do Szkoły Podstawowej im. Ks. Bp. Bernarda Czaplińskiego w Grabowie–Wałdykach przybyli zacni goście – babcie i dziadkowie zaproszeni przez swoje wnuczęta. Przywitaniem i serdecznymi życzeniami uroczystość rozpoczął pan dyrektor Sławomir Szczawiński. Następnie dzieci zaprezentowały specjalny program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń z oddziałów przedszkolnych i klas I-III SP.

Jako pierwsi wystąpili uczniowie klas I - III w przedstawieniu „Galimatias z miesiącami”, w którym to, krasnoludki pomogły miesiącom wrócić na swoje miejsca. Następnie dziewczynki z oddziału przedszkolnego 3-4 latków wykonały improwizację ruchową do piosenki „Babuszki staruszki”, natomiast chłopcy z tej grupy zatańczyli do utworu „Wymarzona”.

Dzieci z grupy 5-6 latków zaprezentowały układ taneczny do piosenki „Mały bałwanek” i wyrecytowały wierszyk. Wszyscy artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, co zostało docenione przez gości gromkimi brawami. Dzieci wręczyły im przygotowane upominki i laurki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Galeria >>

Linki

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego
Grabowo 116
14-229 Rożental
tel./faks  + 48 89 645 11 98
e-mail: