Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Oficjalnie 22 czerwca przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Uczniowie, nauczyciele i rodzice rozpoczęli ten dzień Mszą Świętą, w której podziękowali za miniony rok pracy. Zasadnicza część uroczystości odbyła się w szkole. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał pan dyrektor Sławomir Szczawiński, który przywitał wszystkich zebranych, w szczególności uczniów trzecich klas gimnazjum, którzy żegnali się z murami szkoły.

 

 

Jak przystało na absolwentów, to oni zaprezentowali część artystyczną, w której ujawnili swoje talenty w programie „Mam talent”. Była też chwila wzruszeń. Społeczność szkolna oraz rodzice pożegnali panią Ewę Kossowską, która postanowiła odejść na zasłużoną emeryturę. Wszyscy doceniają jej serce włożone w wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Podziękowania za współpracę otrzymała też pani Ewa Renkel-Bucha, zatrudniona w sąsiedniej szkole.

Po podziękowaniach i przemówieniach przyszła pora na wręczenie nagród oraz wyczekiwanych przez uczniów świadectw. Nagrodzeni zostali uczniowie wyróżniający się w nauce, osiągający sukcesy w konkursach, posiadający wzorową frekwencję. Nie zapomniano o „pożeraczach książek” oraz wybitnych sportowcach, dla których przygotowano pamiątkowe puchary. Docenieni zostali członkowie Młodzieżowej Drużyny Strażackiej. Nie zabrakło też Listów Gratulacyjnych dla rodziców naszych absolwentów, którym należą się podziękowania za trud włożony w wychowanie dzieci.

W miłym nastroju uroczystość została zakończona życzeniami pana dyrektora, który podziękował za rok pracy i życzył wszystkim miłego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach.

Galeria >>

Linki

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego
Grabowo 116
14-229 Rożental
tel./faks  + 48 89 645 11 98
e-mail: