Home » Aktualności » Dzień Pluszowego Misia u przedszkolaków z Grabowa-Wałdyk

Dzień Pluszowego Misia u przedszkolaków z Grabowa-Wałdyk

W dniu 23 listopada wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego w Grabowie-Wałdykach uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Na początek przedstawiona została historia pluszowego misia. Dzieciom spodobały się przygotowane zabawy i ochoczo odpowiadały na zagadki związane z tym świętem.

Wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę „Misie szare”. Wykonaliśmy układ taneczny do utworów „Mały miś i pajacyk” oraz  „Niedźwiadek”. Utworzyliśmy pociąg do piosenki „Pokochaj pluszowego misia”. Został przygotowany dla dzieci konkurs – zbieranie wykałaczek kuchenną rękawicą. Stwierdziły, że to wcale nie jest takie łatwe. Zostało zrobione zdjęcie grupowe z maskotkami i zdjęcia każdego dziecka osobno w sylwetce misia.

 

Na koniec przedszkolaki obejrzały bajkę pt. „Misiowanki”. Za wspólnie miło spędzony dzień dzieci otrzymały pamiątkowe medale. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulać, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Linki

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź   Gru »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930