Home » Aktualności » „Komu w drogę temu czas!” na zakończenie projektu

„Komu w drogę temu czas!” na zakończenie projektu

Uczniowie SP w Grabowie-Wałdykach po raz kolejny przekonali się, że jak wypoczywać to tylko aktywnie. W tym celu młodsza grupa dzieci korzystała z kąpieli wodnych w Aquaparku w Pluskach. Dzieci miały tam do dyspozycji m. in. masaże wodno-powietrzne, jacuzzi zewnętrzne z koloroterapią i solankowe, potok górski i rwącą rzekę, zjeżdżalnie i basen sportowy oraz wiele innych.

Także starsza grupa uczniów mogła skorzystać z podobnych atrakcji. W tym celu wyjechali do Lidzbarka Warmińskiego, aby tam w Termach Warmińskich aktywnie wypocząć. Obiekt składa się z części sportowej i rekreacyjnej, w której korzystać można z szeregu atrakcji wodnych. Są to m.in. baseny, zjeżdżalnia multimedialna z efektami świetlnymi i akustycznymi, hydromasaże, bicze wodne, oraz inne.

Celem wyżej wymienionych wyjazdów było:

– upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej oraz sprawności fizycznej

– poznawanie zasad bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach

– wspomaganie rodziny w procesie wychowania.

Zajęcia odbyły się w ramach realizacji projektu: ,,Komu w drogę temu czas!” finansowanego  ze środków programu  „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolność,  realizowanego  przez Akademię Rozwoju Filantropii oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Iławie i Stowarzyszenie  ,,Przystań” oraz  środków uzyskanych z Gminy Wiejskiej Lubawa.

Materiał: SP w Grabowie-Wałdykach

Linki

październik 2019
P W Ś C P S N
« wrz   lis »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Skip to content