Home » Aktualności » Dzień pełen uśmiechu

Dzień pełen uśmiechu

1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła uczniów Szkoły Podstawowej im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego w Grabowie-Wałdykach, którzy w środę świętowali Dzień Dziecka.

Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie najmłodszych klas wzięli udział we wspólnych zabawach i konkursach. Zorganizowany był dla nich tor przeszkód, rzut do celu, skok po śladach, zabawy z piłeczkami i wiele innych.  Dzieci bardzo chętnie dali sobie pomalować twarze zmieniając się w motylka, biedroneczkę, króliczka lub supermena. Wiele radości przyniosła najmłodszym zabawa z chustą animacyjną i malowanie kredą po tablicy.

Dzieci z klas I – III wykonali pracę plastyczną malując w grupach fotobudki. Odrysowywali swoje ciało na kartonach i ozdabiali je według własnego pomysłu. Każdy z chęcią zrobił sobie w niech pamiątkowe zdjęcie.

Uczniowie z klas IV – VIII brali udział w zajęciach o charakterze rekreacyjno –  sportowym na sali gimnastycznej. Dodatkową atrakcją tego dnia był rozegrany mecz w „Dwa ognie”. Rywalizowali uczniowie naszej szkoły z nauczycielami. Pojedynek wygrała kadra nauczycielka.

Dla wszystkich był przewidziany słodki poczęstunek w postaci lodów i słodkich napojów, które ufundowała Rada Rodziców.

To był wyjątkowy dzień, który dostarczył wielu emocji. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka. Oby uśmiechy takie jak tego dnia zawsze gościły na ich twarzach.

Galeria

Linki

czerwiec 2022
P W Ś C P S N
« maj   sie »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Skip to content