Home » Aktualności » Dzień rodziny

Dzień rodziny

W środę 8 czerwca, w Szkole Podstawowej im. Ks. Bp. Bernarda Czaplińskiego w Grabowie–Wałdykach obchodziliśmy wielkie święto – Dzień Rodziny. Podczas uroczystości zostały powiązane z sobą dwa ważne dla dzieci święta: Dzień Matki i Dzień Ojca.  Co roku jest to jedna z ważniejszych uroczystości szkolnych.

Święto rodziny zainaugurował pan dyrektor Sławomir Szczawiński, który serdecznie przywitał uczniów oraz licznie przybyłych rodziców i zaprosił do obejrzenia części artystycznej.

Występy rozpoczęły najmłodsze dzieci 3-4 latki, które wykonały taniec do romantycznej piosenki Eda Sheerana „Perfect”.  Następnie starsze przedszkolaki z wielkim przejęciem recytowały „Wiersz dla Mamy i Taty”, śpiewały piosenkę pt. „Dla rodziców” i zaprezentowały piękny taniec z szarfami.

Po przedszkolakach przyszedł czas na uczniów klas I – III.  Dzieci przedstawiły swoim rodzicom inscenizację pt. „Nasi kochani”, zaprezentowały się również w formie tanecznej w tańcu „Tańcz, tańcz, tańcz” po czym zaśpiewały dla rodziców piosenkę pt. „Jesteś mamo moim skarbem”. Część artystyczną dzieci zakończyły wspólnym złożeniem życzeń śpiewając rodzicom „Sto lat”. Na rodziców czekały jeszcze niespodzianki – prezenty przygotowane przez dzieci.

Zebrani goście z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Dzieci dały wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności recytatorskich, tanecznych i talentów muzycznych co docenili rodzice nagradzając występy dużymi brawami.

Pogoda tego dnia dopisała więc tradycyjnie odbył się piknik rodzinny połączony z  ogniskiem. Atmosfera podczas uroczystości była niezwykle rodzinna. Bardzo dziękujemy rodzicom za przybycie i poświęcenie czasu dla rodziny.

Galeria

Linki

czerwiec 2022
P W Ś C P S N
« maj   sie »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Skip to content