Home » Aktualności » Walentynki w Przedszkolu

Walentynki w Przedszkolu

14 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Ks. Bp. Bernarda Czaplińskiego w Grabowie-Wałdykach obchodziły Walentynki. Ten wyjątkowy dzień świętowany jest nie tylko przez dorosłych, ale również dzieci. Dla najmłodszych stanowi symbol przyjaźni, relacji międzyludzkich i wspólnego przebywania. W naszym przedszkolu na dzieci czekało wiele walentynkowych aktywności.

Starsze przedszkolaki grały w walentynkowe klasy, przewlekały serduszka włóczką, wykonywały ćwiczenia oddechowe oraz łowiły serduszka z literkami. Oprócz tego wykonały pracę plastyczną a także miały okazję do zabawy sensorycznej z zabarwionym na czerwono ryżem.

Młodsze dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych z balonami, zagrały w serduszkowe domino oraz były bardzo zaciekawione podczas zabaw z latarką i odkrywaniem obrazków. Doskonaliły umiejętność wycinania oraz wykonały piękne prace. Chętnie brały udział w zajęciach matematycznych.

Przedszkolaki miały okazję skorzystać z poczty walentynkowej i obdarować osobę, którą darzą sympatią. W walentynki samorząd uczniowski odwiedził grupy przedszkolne i wręczył najmłodszym kartki walentynkowe. Na koniec Liski i Żółwiki pozowały do zdjęć w fotobudkach. To był wspaniały dzień!

Linki

luty 2024
P W Ś C P S N
« sty   mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Skip to content